Türkiye'nin En Kaliteli Oyun Destek Platformu!

Daha önce bu denli temiz bir tasarıma sahip, stabil, hızlı, kaliteli, güvenli bir oyun forumu gördünüz mü? Şu an görüyorsunuz, Hoşgeldiniz!
~ OyunForum.Net ~

  • Moderatör başvuruları için Fearless ile iletişime geçebilirsiniz...

League of Legends T1 üst koridor Canna'yı yeniden imzaladı

Tsubasa

Moderatör
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,381
Çözümler
1
Aldığı beğeni
4
Yaş
31
Cinsiyet
Erkek
2019 yılında takıma katılan 20 yaşındaki oyuncu, T1 ile en az bir yıl daha geçirmeyi taahhüt etti. 26 Kasım'da T1'in Akademi ekibinden terfi eden Choi "Zeus" Woo-je ile üst koridorda oynamak için büyük olasılıkla yarışacak.

Organizasyon, "Canna'nın T1 ile olan sözleşmesini 2020'ye kadar uzattığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz" dedi.

T1, bu yılın başlarında Bölgesel Finallerde Gen.G'ye 3-0 mağlup olduktan sonra 2020 League of Legends Dünya Şampiyonası'na katılmaya hak kazanamamış olsa da, Canna ekiple umut verici bir ilk sezon geçirdi. Üst koridorda sürekli olarak güçlü bir güç olduğunu kanıtladı ve neredeyse hiçbir ritmi kaçırmadı.

Yeni satın alınan destek oyuncusu Ryu "Keria" Min-seok, eskiden DRX ve Faker ve Teddy bir sonraki LCK sezonu için kilitlendi, T1 2021'de yanlışlarını düzeltmeye çalışacak.

Yeni baş antrenör Yang "Daeny" Dae-in ve eski DAMWON Gaming'in yardımcı koçu Lee "Zefa" Jae-min, efsanevi organizasyonun saflara yükselmesine yardımcı olmaya çalışacak.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Tema düzenleyici