Türkiye'nin En Kaliteli Oyun Destek Platformu!

Daha önce bu denli temiz bir tasarıma sahip, stabil, hızlı, kaliteli, güvenli bir oyun forumu gördünüz mü? Şu an görüyorsunuz, Hoşgeldiniz!
~ OyunForum.Net ~

  • Moderatör başvuruları için Fearless ile iletişime geçebilirsiniz...

Fortnite'da Raptorlar Nerede Bulunur?

Tsubasa

Moderatör
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,381
Çözümler
1
Aldığı beğeni
4
Yaş
31
Cinsiyet
Erkek
Fortnite raptorları, vahşi yaşam listesine en yeni gelenler, ancak açık ara en tehlikeliler, bu yüzden adada dolaşan bazı Fortnite dinozorları görürseniz onları küçümsemeyin. Zaten aşina olduğumuz çok daha az agresif tavuklara, kurbağalara ve domuzlara katılıyorlar ve savaş royale'deki tepe yırtıcıları listesinde en üst sıralarda yer almak için Fortnite kurtlarına meydan okuyorlar . Peki bu tarih öncesi Fortnite faunası hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Ana paket, genel olarak düşman canavarlar olmasına rağmen, Fortnite raptorlarını evcilleştirebilir ve bunun yerine bu öfkeyi rakiplerinize çevirebilirsiniz ve onları nerede bulacağımız ve nasıl yapacağımızla ilgili tüm ayrıntılara sahibiz.

Fortnite raptorları nasıl bulunur​


Yukarıdaki haritada keşfedilen bir dizi Fortnite raptorlarının ortaya çıktığı yerleri işaretledik, ancak bunlar her zaman orada bir tane bulacağınızı garanti etmiyor. Fortnite dinozorlarının, özellikle adanın etrafında dolaşırken ortaya çıkacağı belirli bir rastgele unsur var, ancak anekdot olarak, yumurtadan çıktıkları yumurtaların yakınında ortaya çıkma olasılığı daha yüksek olabilir. Her zaman çiftler halinde dolaştıkları için bir çift Fortnite raptoruna dikkat edin, böylece birini bulursanız, arkada başka bir tane daha olacaktır. Şimdiye kadar, haritanın kuzeybatı köşesindeki Stealthy Stronghold civarında onlarla karşılaştığımızda şansımız yaver gitti.

Fortnite raptorları nasıl evcilleştirilir​Fortnite raptorlarını evcilleştirmek oldukça basittir, ancak envanterinizde yemek yemeleri için biraz çiğ et veya balık bulundurmanız gerekir. Fortnite dinozorları yiyecekleri çiğnemeye başladığında, onu evcilleştirmek için Fortnite raptor'a yavaşça yaklaşabilir ve onunla etkileşim kurabilirsiniz. Yeterince yiyeceğin olduğundan emin ol - tek parça muhtemelen kesmeyecektir. Alternatif olarak, birini evcilleştirmek için Avcı Pelerini öğesini kullanabilirsiniz, ancak bunu yapmak için önce başka vahşi hayvanları öldürmeniz gerekir.

Fortnite raptorları oyundaki en güçlü hayvandır, bu nedenle birini hemen evcilleştiremezseniz, saldırdıklarında yüzlerine vuracak bir pompalı veya başka bir güçlü silahınız olduğundan emin olun. Yine de evcilleştirmeyi başarırsanız, bu Fortnite dinozorları dövüşlerde sadık bir arkadaştır.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Tema düzenleyici