Türkiye'nin En Kaliteli Oyun Destek Platformu!

Daha önce bu denli temiz bir tasarıma sahip, stabil, hızlı, kaliteli, güvenli bir oyun forumu gördünüz mü? Şu an görüyorsunuz, Hoşgeldiniz!
~ OyunForum.Net ~

  • Moderatör başvuruları için Fearless ile iletişime geçebilirsiniz...

Dlive Nedir

Tsubasa

Moderatör
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,381
Çözümler
1
Aldığı beğeni
4
Yaş
31
Cinsiyet
Erkek
İlk olarak 2018 yılında kurulmuş olan Dlive, kısa süre içerisinde en beğenilen canlı yayın platformları arasına girmeyi başarmıştır. Başta GTA 5, PUBG Mobile, Mobile Legends, Lol oyunları, sohbet, müzik ve Valorant gibi çeşitli kategoriler üzerinden canlı yayın takibi yapılabilmektedir.

Dlive Nedir?

Düzenli olarak canlı yayın yapabilme imkânı sunan Dlive, iyi bir internet, bilgisayar ya da akıllı mobil cihazı olan her kişinin yayın yapma ya da yayın izlemesine olanak sunmaktadır. Birçok ünlü yayıncı tarafından tercih edilmesi popülerliğini giderek arttırmıştır.

Dlive Ne İçin Kullanılır?

Yaklaşık son 5 yıl içinde televizyona olan ilgi giderek azalmış ve özellikle internet ortamındaki oyun ya da sohbetlere ilgi artmıştır. Bu nedenle canlı yayın akışı sunan platformlara yönelen kişiler, kısa süre içinde yükselen Dlive üzerinden üyelikler almaya başlamıştır. Dlive kullanımı iki farklı şekildedir. İster dlive üzerinden canlı yayın yapabilir, isterseniz de canlı yayın yapan yayıncıları takip edebilir ve onları maddi ya da manevi açıdan destekleyebilirsiniz. İlk olarak üyelik oluşturmanız gerekmekte ve üyeliğiniz ile birlikte istediğiniz yayıncıları ücretsiz şekilde takip edebilirsiniz. Ücretli destek için Abone Ol butonundan belirlenen bakiyeler ile maddi destek vermeniz mümkündür. Bunun dışında düzenli olarak yayın takibi yapmanız durumunda paylaşılan özel kasalardan pay almak ve ücretsiz şekilde yayıncılara limon, dondurma, elmas, ninjahını ve nınjet hediyelerini vererek de destek olabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Tema düzenleyici