Türkiye'nin En Kaliteli Oyun Destek Platformu!

Daha önce bu denli temiz bir tasarıma sahip, stabil, hızlı, kaliteli, güvenli bir oyun forumu gördünüz mü? Şu an görüyorsunuz, Hoşgeldiniz!
~ OyunForum.Net ~

  • Moderatör başvuruları için Fearless ile iletişime geçebilirsiniz...

Apex Legends İndirme hatası çözümü

Tsubasa

Moderatör
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,381
Çözümler
1
Aldığı beğeni
4
Yaş
31
Cinsiyet
Erkek
Apex Legends Nasıl Onarılır Eski Yollar: İndirme Başarısız Hatası

Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından Electronics Art ile işbirliği içinde geliştirilen bir Battle Royale oyunudur . Oyun dördüncü sezonunda. Ve şimdi yeni bir etkinlik olan The Old Ways, oyuna girmeye başladı. Bu diğerleri kadar heyecan verici bir olay, ancak buradaki kullanıcılar bir sorunla karşı karşıya. Etkinliği başlatmak için oyunun gerektirdiği oyun etkinliği dosyalarını indiremezler. Dolayısıyla bu kılavuz, Apex Legends'larında aynı sorunla karşılaşan kullanıcılar içindir. Öyleyse kılavuzu başlatalım.


Sorun nedir?
Sorun, kritik bir hatadır. Apex Legends, 7 Nisan - 21 Nisan 2020 tarihleri arasında Eski Yollar olan yeni bir etkinliğe sahip. Bu Etkinlikteki görevleri tamamlamak size silah kaplamaları ve daha fazlasını getirecek. Sorun, etkinlik güncellemesinin boyutunun 1.8GB olmasıdır. Bu nedenle, kullanıcı çiftini indirmeye çalıştığında, indirme 196620: 206 hata koduyla başarısız olur. Bu, etkinlik güncellemesi geldikten sonraki tek hatadır, bu nedenle oyuncuların çoğu bu sorunu yaşıyor. Bu nedenle, oyun etkinliklerinden keyif alamadıkları için oynanışı mahvoluyor. Bildiğimiz gibi, çevrimiçi oyunlar etkinlikleriyle ünlüdür çünkü etkinlikler büyük ödüller getirir.
Dolayısıyla, oyun içindeki etkinlik güncellemesini indiremeyenler arasındaysanız, düzenli olarak "Beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen birkaç dakika sonra tekrar deneyin Hata: 196620: 206 ”. O zaman muhtemelen en iyi yerdesin. Bu kılavuzda olduğu gibi, bunun üstesinden gelmenize kesinlikle yardımcı olacak tüm düzeltmeleri tartışacağız. Yani, daha fazla uzatmadan başlayalım.

Apex Legends Nasıl Onarılır Eski Yollar: İndirme Başarısız Hatası 196620: 206?
Şimdi, indirme hatası 196620: 206 hata kodunuzu çözmenize yardımcı olacak en iyi düzeltmeleri tartışacağız. Ancak devam etmeden önce hızlı bir internet bağlantınız olduğundan emin olun. Her adımı buna göre takip edin ve tartışılandan daha fazlasını yapmaya çalışmayın. Artık düzeltmelere hazırsınız.

Düzeltme 1: Origin Launcher'ı Yeniden Başlatın
İşleri basit tutalım ve başlatıcınızı yeniden başlatarak başlayalım. Sorununuzu hızla çözebilir. Başlatma işlemini yeniden başlattıktan sonra oyunu çalıştırın ve güncellemeyi deneyin. Güncelleme tekrar başarısız olursa. Oyunu kapatın ve Origin başlatıcısını sağ tıklayıp "Yönetici Olarak Çalıştır" ı seçerek yeniden başlatın. Bu kesinlikle yardımcı olacaktır. Bu size yardımcı olmuyorsa, bir sonraki düzeltmeye geçmeyi düşünün.

Düzeltme 2: Bilgisayarınızı yeniden başlatın
Bunu daha önce denemiş olabilirsiniz, ancak inan bana, ilk düzeltmeyi denedikten sonra, bu şey kesinlikle yardımcı olacaktır. Açma / kapama tuşuna 10 saniye basarak PC'nizi zorla başlatmayı deneyin. Ardından yaklaşık 10-15 dakika bekleyin ve bilgisayarınızı başlatın. Şimdi Origin Launcher'ı Yönetici haklarıyla açın ve Apex Legends'ınızı başlatın. Etkinliğin indirilmesi kusursuz bir şekilde başlayacak. Her durumda, bu yardımcı olmadı; bizim nihai çözümümüz kesinlikle olacaktır.

Düzeltme 3: Oyunu Onarın
Oyun içi dosyalarınızdan veya verilerinizden herhangi biri bozuksa, oyununuzu onarmak bir şekilde sorununuzu kesinlikle çözecektir. Oyununuzu onarmak için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Oyunu açmak için Origin Launcher'a çift tıklayın
  2. Ardından Apex Legends'a tıklayın
  3. Ve "Ayarlar" a gidin ve tıklayın
  4. Orada "Oyununuzu Onarın" seçeneğini bulacaksınız.
  5. Üzerine tıkla ve bir süre bekle
Bunu yaptıktan sonra, Origin oyun dosyalarının bütünlüğünü kontrol edecek ve herhangi bir şey bozuksa, bunu düzeltecektir. Artık oyununuzu yeniden başlatabilir ve indirme işleminin kusursuz bir şekilde başlayıp başlamadığını kontrol edebilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Tema düzenleyici