Türkiye'nin En Kaliteli Oyun Destek Platformu!

Daha önce bu denli temiz bir tasarıma sahip, stabil, hızlı, kaliteli, güvenli bir oyun forumu gördünüz mü? Şu an görüyorsunuz, Hoşgeldiniz!
~ OyunForum.Net ~

  • Moderatör başvuruları için Fearless ile iletişime geçebilirsiniz...

Apex Legends Gizli Yaratık Nasıl Çağırılır

Tsubasa

Moderatör
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,381
Çözümler
1
Aldığı beğeni
4
Yaş
31
Cinsiyet
Erkek
Çıktığı andan beri Battle Royale dünyasını kasıp kavuran Apex Legends‘te gizli bir yaratık ortaya çıktı. Belki de çevrenize dikkat eden biriyseniz, çoktandır haritanın belirli yerlerinde bulunan yeşil küçük canavarcıkları fark etmişsinizdir. Loch Ness’in ne olduğunu bilmeyenler için, kendisi suda yaşayan ve var olduğu kanıtlanamamış bir yaratık. Peki bu Apex Legends gizli yaratık nasıl çağırılır?

İlginç olan şu ki bu Easter Egg’i keşfeden arkadaş, tatlı küçük Lonh Ness canavarcığına ateş etmiş ve sağ üstte “kimi vurduğunuzu gösteren ekranda” “A Nessy Appears” yani “Nessy Ortaya Çıkar…” gibi bir yazı görmüş fakat başka bir şey gerçekleşmemiş. Daha sonra Reddit’e bu konu hakkında bir başlık açıldı ve sır perdesi yavaş yavaş aralandı. Loch Ness canavarını nasıl çağırırız sorusunun cevabı ise; Reddit’te paylaşılan haritada işaretlenmiş küçük canavarcıkları sırası ile öldürmek. Daha sonra ise gizli yaratık ortaya çıkıyor!


İşaretli noktalarda bulunan küçük canavarları bu sıraya göre öldürmelisiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Tema düzenleyici